...

Chcesz, aby Twoja strona dla dewelopera przyciągnęła jak najwięcej klientów? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przyciągnąć klienta na pierwszy rzut oka.

Wyraźne wezwanie do działania (Call to Action)

Nie komplikuj – umieść jasny przycisk „Pobierz wycenę„, który zachęci klienta do podjęcia konkretnej akcji. Proste i intuicyjne prowadzenie przez stronę to klucz do sukcesu.

Szybki kontakt

Klient powinien łatwo znaleźć Twój numer telefonu, adres e-mail i innych kanałów komunikacji, takich jak Messenger. Warto również dodać dynamiczny widget czatu na stronie.

Jasna oferta z atrakcyjnym cenami

Nie zanurzaj klienta w skomplikowanych pakietach. Wystarczy podać cenę bazową za dom, a dodatkowe elementy prezentować jako opcje. Wprowadzenie takiej strategii, inspirowanej salonami samochodowymi, może przyciągnąć klienta zainteresowanego niższą ceną.

Uwzględnij konkurencję… ale bądź inny

Chociaż konkurencja może oferować podobne ceny, ważne jest, aby pokazać unikatowe cechy Twojej oferty. Może to być specyficzny materiał budowlany, który oferujesz, lub inny element wyróżniający.

Osobiste podejście

Indywidualne podejście do klienta zawsze się opłaca. Przywitaj każdego odwiedzającego po imieniu, oferując kompleksową obsługę – od planowania po realizację.

Podkreśl zalety współpracy z Tobą

Oprócz konkurencyjnych cen, klienci chcą wiedzieć, jakie korzyści przyniesie im wybór Twojej firmy. Może to być wsparcie w uzyskaniu pozwolenia na budowę, kompleksowa obsługa od architekta, czy pomoc w załatwieniu formalności.

Szybka reakcja
Jeśli klient wyrazi zainteresowanie Twoją ofertą, odpowiadaj szybko. Nawiąż kontakt poprzez media społecznościowe, SMS lub telefon.

Konkurencja z rynkiem mieszkaniowym
Wielu klientów rozważa zakup mieszkania zamiast budowy domu. Podkreśl, że budowa domu może być równie korzystna cenowo co zakup mieszkania w centrum miasta.

Zawsze zamykaj ofertę
Nie rezygnuj po pierwszym „nie” klienta. Zawsze jest szansa, że zmieni zdanie. Ale pamiętaj, aby nie być zbyt nachalnym.

Pamiętaj, aby Twoja strona była nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim funkcjonalna i dostosowana do potrzeb klienta. Ułatwienie nawigacji, szybki kontakt i jasna oferta to klucze do sukcesu w branży deweloperskiej.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.