...

Masz najlepszy serwis beauty w mieście?

Świetnie, że znajomi Cię polecają, bo znają Twoje profesjonalne podejście, ale … Co z tego, jak nikt inny o tym nie wie i nikt z osób, które Cię nie znają nie przyjdzie.

Gdyby wiedzieli dzwonili by przecież właśnie do Ciebie, prawda? 🙁

Co zrobić żeby inne osoby niż stałe klientki dowiedziały się o naszym biznesie, co zrobić żeby ci ludzie przyszli do nas zobaczyli, jakie usługi świadczymy, co robimy, jakie produkty sprzedajemy?

I co zrobić żeby zbudować to zaufanie którym obdarzają nas nasi klienci?

Kiedy ten social proof zostanie zbudowany oni zaczną być naszymi klientami (po raz pierwszy).

Jeżeli nasz biznes dostarcza regularnie usługi swoim klientom, to ci co nam już raz zaufali będą stałymi odbiorcami naszych usług czyli byli raz drugi będą trzeci raz, a potem polecą nas swoim znajomym.

I tutaj z pomocą przychodzi nam Holistyczny Marketing, czyli Facebook, Instagram oraz … Google My Business czyli tak zwana wizytówkach Google, a każda platforma ma szereg możliwości: 

 • dodawanie zdjęć,
 • możliwość śledzenia statystyk,
 • wiadomości które są zestawione przez użytkowników i mogą zadawać konkretne pytania o usługę,
 • wpisy, czyli możliwość również budowania „feedu”, czyli publikacji postów zarówno na Facebooku czy Instagramie, ale także na Facebook,
 • możliwość dotarcia w 30 dni do 20.000 albo nawet 60.000 osób, jeżeli jesteś z większego miasta z reklamą Twojej usługi, ale nie chodzi nam tylko o świadomość i rozpoznawalność marki prawda?

Techniczne kwestie to nic ciekawego prawda? Ważne jest jednak to, że w każdym miesiącu otrzymasz od 50-100 klientów, którzy zanim do Ciebie przyjdą i zapłacą wykonają szereg mikro-akcji:

  • zobaczą grafikę Twojej reklamy,
  • klikną w nią,
  • przeczytają tekst, informacje o korzyściach jakie daje Twój zabieg,
  • kolejnym kliknięciem otworzą formularz,
  • wpiszą swój numer telefonu,
  • klikną – wyślij i w tej samej chwili otrzymasz ten numer telefonu.

Pozostaje tylko umówić wizytę 😉

Liczy się to, że dzięki wizytówce Google, Facebookowi oraz Instagramowi możesz być od razu widoczna dla nowych klientów, którzy nigdy by nie pomyśleli o Tobie i Twoich usługach!

Musimy więc się pojawić przed oczami klienta. Musimy się dać odnaleźć. Musimy w łatwy sposób dać się znaleźć. Co zrobić żeby nas nowi klienci mogli znaleźć?

Krok pierwszy. Mapy Google-owe!

Weźmy pod uwagę, że część klientów korzysta z Google, gdzie sprawdza ofertę zanim zdecyduje się w szczególności na droższy zabieg. Klientki porównują opinie w Google, czytają je. Wchodzą na stronę internetową, czytają opisy zabiegów.

W związku tym musimy zadbać nie tylko o opisy zabiegów ale i pozytywne opinie.

A gdybyś mogła zbierać tylko pozytywne opinie i mieć możliwość kontaktu z osobami nie w pełni zadowolonymi, zanim wejdą na Google i dadzą upust swoim emocjom?

Po prostu mamy system, który właśnie to umożliwia. Nie ma czasu na zastanawianie się, czy poprosić danego klienta, czy nie. Od teraz każdy klient otrzymuje do Ciebie link, z prośbą o  na wizytówkę dzwoni zamawia autolawetę. jedzie i zaczyna ciepła

To są pierwsze pierwsze działania żeby się wypozycjonować i one już zaczną pozyskiwać klientów, bez dodatkowej inwestycji w budżet reklamowy.

Załóżmy, że z 30 telefonów z wizytówki 10 się umówiło, a 6 przyszło i zapłaciło za usługę.

Załóżmy że to nie były drogi zabiegi. Czyli 6 zabiegów razy 150 zł, daje nam zł 900 zł.

I teraz warto czy nie warto.

No warto moim zdaniem bo tak naprawdę nie wydając budżetu reklamowego, można taki wynik osiągnąć.

Jaka jest Twoja wymarzona pozycja w Mapie Google?

Wiadomo, że im wyżej tym lepiej 🙂

Nie jesteś w pierwszej trójce? 

Możesz być natychmiastowo w pierwszej trójce na mapie Google!

I to już dzięki minimalnemu wkładowi 15 zł /dziennie na reklamę Google.

Możemy to nawet zagwarantować.

Oczywiście mówimy o reklamie Google. 

Dlaczego to gwarantujemy?

Ponieważ wielu klientów, którzy skorzystali właśnie z profesjonalnej konfiguracji wizytówki w mapach Google, codziennie pozyskują nowe zapytania i płacących klientów. 

Czyli łącznie z tej wizytówki i reklamy ma co miesiąc minimum 60 telefonów i więcej. 

A to dopiero początek współpracy.

To telefony, które są tylko z tej wizytówki i reklamy.

Po drugie Facebook oraz Instagram dają regularne, powtarzalne zapytanie, kończące się umówieniem się na usługę. 

Dni organicznego zasięgu już się skończyły dawno. Już od kilku lat tak jest, że jeśli publikujesz post na Fanpage, to widzi go jedynie kilka procent Twoich fanów. To samo na Instagramie. 

Nic dziwnego Facebook to zwykły biznes, z akcjonariuszami na nowojorskiej giełdzie, którzy chcą dobrych stóp zwrotu.

Facebook wie przecież, że potrzebujemy jego tysięcy danych nt. każdego z użytkowników.

Ponoć Facebook wie więcej o nas samych niż nasi najbliżsi, ponieważ wie na jakich treściach i ile czasu zatrzymują się nasze oczy.

Dawno też przyszedł czas, aby docierać do klientów dzięki reklamom na Facebooku i innych platformach społecznościowych.

Jeśli nie wyświetlasz reklam na Facebooku, tracisz duży potencjał!

Ale nawet jak je wyświetlasz, to możesz nie osiągać oczekiwanych efektów. Założę się, że nie raz spróbowałaś już reklamy, która nie zadziałała, tak jak chcesz.

Dzisiaj to już może nie wystarczyć. A niebawem tak podrożeją reklamy w social mediach, że przestanie się to opłacać. Reklamy na Facebooku oraz Instagramie są coraz bardziej popularne w Polsce zwłaszcza w świadomej branży beauty.

Teraz nadszedł czas, aby przyjąć nowe podejście! 

Kiedyś standardem było posiadanie konta na Facebooku. 

Dzisiaj nowoczesne organizacje, ale i małe firmy w tym bardzo świadoma branża beauty nie korzystają już z ruchu organicznego w social mediach.

Coraz więcej firm w branży beauty wzmacnianego płatną reklamą, ale dodatkowo używają do tego botów oraz sztucznej inteligencji, która przyspiesza i zwiększa osiągane wyniki.   

Im wcześniej wejdziemy i skorzystamy z tego trendu, tym lepiej. 

Jedna z naszych klientek tylko z Facebookowego kanału sprzedaje regularnie na minimum około 20.000 30.000 zł / miesiąc w miesiąc za swoje usługi premium makijażu permanentnego. 

Gdyby nie jej posty sponsorowane, panie by trafiły do konkurencji. Albo by nie miały tych pięknych brewek, ust i kresek. Echhh. Nie wiem co gorsze. Ale pań byłoby szkoda.

Inwestycja naszej klientki w reklamy zwraca się 10-krotnie.

Ty też tak może mieć.

Pytanie, czy masz chwilę aby o tym pomyśleć. A czas ucieka. Im wcześniej skorzystasz z tego trendu, tym lepiej dla Ciebie. Tym większe będziesz miała korzyści. 

Ja innego wyboru nawet nie widzę, żeby rozwijać firmę. Teraz możesz zacząć z ryzykiem na poziomie 7 zł i 20 zł dziennie przez 7 dni budżetu reklamowego płatnego na konto Facebooka, dzięki „Starterowi 777”.

„Starter 777”, czyli 7 klientów na usługi premium, za 7zł dla nas (plus budżet reklamowy na Facebook oraz Instagram 20-40 zł dziennie) w maksymalnym czasie 7 dni.

Kampania generująca klientów, odpowiednio stargetowanych wg. potrzeb Twojego konkretnego biznesu. Każdego dnia możesz pozyskiwać regularnie, przewidywalnie klientów na swoje usługi premium.

Czy to na spakietowane serie, czy poszczególne ekskluzywne usługi np.: odmładzające albo makijaż permanentny, Hifu, etc.

Jak to zrobić?

Dzięki holistycznemu podejściu do marketingu, w oparciu o boty jak i sztuczną inteligencję, który koncentruje się na tych strategiach, platformach i automatyzacjach, które działają dla Ciebie.

Kiedyś standardem było posiadanie konta na Facebooku, albo Instagramie oraz strona internetowa.

Dzisiaj te media są coraz droższe i działają coraz słabiej. Też to widzisz?

Chyba, że Facebook, Instagram czy stronę internetową będą wspierały:

 • maszynowe uczenie się oraz sztuczna inteligencja, targetująca reklamy lepiej niż wieloletni specjalista,
 • kampanie kierowane na landing page,
 • video-kampanie,
 • remarketing w social media wzmacniany przez automatyzacje email-owe i SMS-owe
 • chatboty, które precyzyjnie pracują dla Ciebie 24/7/365, nie chorują i nie miewają gorszych dni.

Nie zrobimy tego wszystkiego przez 7 dni.

Ale otrzymasz przynajmniej 7 klientów, za 7zł dla nas (plus budżet reklamowy – po Twojej stronie w kwocie 20-40 zł dziennie) w maksymalnym czasie 7 dni.

Poznaj nas, dzięki opcji „777”, a potem porozmawiamy o dalszej współpracy.

Kliknij w ten link i odbierz swój “777 Starter” za 7 zł (7 nowych klientów na usługi premium, za 7 zł w mniej niż 7 dni)

A na koniec praktycznie nie ma ryzyka, bo zapłata jedynie 7 zł za 7 dni, aby w tym czasie zobaczyć jak to działa.

Więc tak naprawdę w ogóle tylko, kwestia jak duży będzie zwrot z inwestycji 2-3x czy więcej.

A jak będzie wyglądała nasz dalsza propozycja współpracy – po upływie tych 7 dni? 

Będziesz regularnie otrzymywać nw. wymienione korzyści:

  1. wdrażamy Twoją internetową metamorfozę, czyli uruchamiamy spójne działania na Facebooku, Instagramie, Google Moja Firma oraz Reklamy Google w wyjątkowo skutecznej opcji, nie dla każdego takie jak nasze autorskie ustawienie jest takie oczywiste,
  2. efekty „tu i teraz” – regularnie nowi klienci na Twoje usługi premium Beauty, czyli możliwość większych przychodów już w ciągu 48 godzin od uruchomienia kampanii,
  3. budujesz markę firmy, dzięki której rośnie Twoja rozpoznawalność, ale przede wszystkim budujemy bazę stałych klientów, którzy regularnie do Ciebie powracają, czyli przyspieszamy budowę najważniejszych aktywów, czyli bazy stałych klientów Tak jest przecież, że 20-60 % klientów wraca do Ciebie prawda?
  4. rozwijamy bazę followersów i obserwujących i Twojej marki w social mediach i internetach,
  5. masz wreszcie spokój z tymi internatami i social mediami, 
  6. gwarancję pozyskiwania w 97% pozytywnych opinii na Facebooku i Google. Chcesz odbierać przypadkowe opinie od klientów, czy wolisz, żeby opowiedzieli historię, które będą sprzedawać Ciebie i Twoje usługi? Dzięki naszej aplikacji to naprawdę proste.

Moją misją jest abyś miał/a jak najwięcej czasu, na to w czym jesteś najlepszy/a. A do tego zero bólu głowy. Marketer, grafik, programista, webmaster, specjalista social media, copywriter. Wszyscy jesteśmy dla Ciebie.

Kliknij w ten link i odbierz swój “777 Starter” za 7 zł (7 nowych klientów na usługi premium, za 7 zł w mniej niż 7 dni)

Propozycja obejmuje:

Stałe i regularne pozyskiwanie klientów, czyli uruchomienie i optymalizację kampanii organicznej, połączonej z reklamą Inteligentą Google w wizytówce Google Moja Firma

Propozycja nie obejmuje:

Budżetu reklamowego Google ADS, który pozwala już od kwoty 7-15 zł / dzień wejść w ciągu 1-3 dni na najwyższe pozycje w Google Mapy i otrzymywać codziennie kilka telefonów. 

Kliknij w ten link i odbierz swój “777 Starter” za 7 zł (7 nowych klientów na usługi premium, za 7 zł w mniej niż 7 dni)

Do usłyszenia,

Karol 

Ps. To będzie naprawdę dobre, pod warunkiem, że masz odwagę zacząć 🙂

Czy jest inna droga?

Jasne! Każdy może uczyć wszystkiego uczyć się samodzielnie na własnych błędach. A potem możesz sam dzień w dzień wdrażać te techniki i metody.  

UWAGA! To nie jest dla każdego.

To nie jest dla osób, które mają słabą markę, nie mają doświadczenia w sprzedaży, dopiero zaczynają na swoim rynku albo nie wiedzą co potrzebują ich klientki i za co są w stanie dobrze zapłacić.

Marketing to nie magia tylko proces do wdrożenia i pomocy w sprzedaży dobrych produktów i usług. Jeżeli coś się nie sprzedaje w „realu”, social media nie pomogą. Albo pomogą raz. A klient nigdy nie wróci i zostawi negatywną opinię.  

Niektórzy chcą sami dojść do wszystkiego. Zgłębiać techniki i tajniki marketingu (oby nie zbyt często po nocach ;))

Są setki godzin naprawdę dobrych szkoleń, które już za nami.

Możesz też szybko dostać tylko tą „pigułkę”, która jest potrzebna „tu i teraz” i da efekty.

Kliknij w ten link i odbierz swój “777 Starter” za 7 zł (7 nowych klientów na usługi premium, za 7 zł w mniej niż 7 dni)

Gwarantuję 100% zadowolenia, albo zwrot całej zainwestowanej kwoty zarówno 7 zł jak i budżetu reklamowego.

Ok a może myślisz teraz czy po zakończeniu współpracy będzie Cię w ogóle stać na współpracę ze mną?

Nie martw się o to. Każda zainwestowana w nią złotówka zwróci Ci się wielokrotnie. A skoro jesteś z mojej kampanii (jesteś no otrzymałaś ten link) to otrzymasz specjalną ofertę.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.